Loetle tooted brändi RobertSorby järgi

RobertSorby

Robert Sorby on maailmas üks tunnustatuim puidutööriistade tootja, kelle ajalugu ulatub 200 aasta taha. Selle aja jooksul on Robert Sorby arendanud ülemaailmselt tunnustatud tööriistade tootmise.

Praegune tootmine toimub ühes vanimas käsitööriistade tootmise tehases Sheffieldis Inglismaal.

Missioon

Me oleme alati innovatsioonis eesrindlikud ning kasutame meelsasti kaasaegset tootmistehnoloogiat, kuid samas oleme uhked, et käsitsi toodetud tööriistadel on endiselt oluline roll tootmises.

Robert Sorby traditsioonid käivad käsikäes tuleviku visiooniga. Me ei puhka kunagi loorberitel, vaid otsime uusi ideid ja võimalusi kindlustamaks klientidele nende raha eest parimat. Meie tööriistade kataloogi kadestavad konkurendid ning käesolev aasta ei ole erand, kus on lisandunud uued lisad koos parimate masinatega.

Mitte ainult Robert Sorby tööriistade kvaliteet ei pane konkurente kadedust tundma, vaid ka meie suurepärane klienditeenindus. Meie klienditeenindajad on alati abivalmid ja tehnikud vastavad küsimustele sõbralikult ja viisakalt. Nende kindlus tuleneb headest tööriistade kvaliteedist. Iga tööriista, mis läheb tehasest välja testitakse Rockwelli kõvaduse testiga. Iga tööriista vaadeldakse enne väljasaatmist väga hoolikalt ning garanteeritakse parim suutlikkus.

Rohkem teavet ja kasulikku informatsiooni saab koduleheküljelt  www.robert-sorby.co.uk. Samuti saab Robert Sorbyt jälgida Twitteris. Kokkuvõtlikult on meie missioon jätkata parimana.

Visioon

Me jätkame uute ideede arendamist, et aidata puidutöölisi üle maailma.

Tänu jätkuvate demonstratsiooni programmide, näituste ja showde on meil võimalus rääkida klientidega kogu maailmas- see on hindamatu tagasiside, mis võimaldab meil ülemaailmselt arvamust avaldada ning jätkata selliste tööriistade tootmist, mida töölistel tarvis.

Sheffield on jätkuvalt meie kodu- 200 aastat kõrge kvaliteediga tootmist räägib enda eest. Siinkohal suudame tagada ja kontrollida kvaliteeti, et kliendid saaksid eranditult nautida jätkuvalt esmaklassi tooteid ja teenindust.

Eesmärk

Meie eesmärk on toota eesmärgile sobivaid ja silmapaistva kvaliteediga tööriistu. Me tagame esmaklassi teeninduse. Kui te pole rahul, andke meile teada.

Abi

Paljud Robert Sorby töötajad on ise aktiivsed puidutöölised. Nad on ise lahendanud paljusid olukordi, millega meie kliendid silmitsi seisavad. Kui teil on probleeme, vajate abi või nõuannet, helistage või kirjutage meile. Me ei garanteeri, et meil on vastus igale küsimusele, aga pakume ausaid nõuandeid.

Toote vahetus

Aeg- ajalt rakendame disaini muutmist toote parendamise eesmärgil.

Vabandame ebamugavuste pärast.

Otsige uuesti, mida soovite