Tooted loetletud tarnija GRIGGIO SPA järgi

Firma, mis on ennekõike pere. Tegutsenud alates aastast 1946, mille on loonud Guerrino ja Giovanni Griggio Cadonegh-is - Veneetsia töökas ja dünaamilises piirkonnas. Minnes tagasi kaugesse aega näeme, kuidas firma põhimõtted ja filosoofia, mis on tuhandete aastate jooksul tugevalt juurdunud, oma alguse on saanud. See on Serenissima- Veneetsia vabariigi traditsoon, mida kirjeldas Marco Polo, kes esindas kõige paremini uute horisontide ja ettevõtete avastamise vaimu, mis tegigi Veneetsia tuntuks üle kogu maailma.

GRIGGIO firma on Eesti turul tuntud juba väga pikka aega, tuntud kui väga kvaliteetseid puutöömasinaid tootev firma. Griggio puutöömasin garanteerib kestva kvaliteedi. Koos meiepoolse hoolduse ja teenindusega võite kindlad olla, et  olete investeerinud õigesse puutöömasinasse.

GRIGGIO firmat iseloomustatakse siiani samade omaduste - oma loojate ettevõtlikuse ja ettenägelikuse järgi. Alates loomisest kuni tänaseni, mil juhtideks on asutajate pojad on firma pidevalt tehnoloogiliselt arenenud. Tänu teadmistele turundusest, võimest tabada turu kõikumisi,näha ette tulevasi trende ja enne kõike ettevõtjalik julgus need on alati hingestanud ja isleoomustanud igat selle pere liiget.

Nende endi poolt loodud tähtis pärand, mida on uuendatud kire ja professionaalsete teadmistega,et muuta see tänapäevaseks eduks,koos kindla usu ja sihikindlusega inimeste poolt, kes teavad kuidas kasutada terve- ja kindla firma traditsioone ettevõtte juhtimises, mis on muutunud pädevuse märgiks rahvusvahelisel turul.

Peale põhikontori, mis asub Reschiglianos Padovas, 15000m2 suurusel tootmispinnal on firmal veel 2 harukontorit, mis asuvad Novellaras Reggio Emilia lähedal ja Codiverno-s, mis asub Padova lähedal. Griggio rahvusvahelisust kinnitab ka Moskvas asuv harukontor ja partnerid ümber kogu maailma.

Kokku on 6 toodet.

Kuvatakse 1–6 toodet (kokku 6)
toeoeriistad-kujuritele
Arbortech...

The Arbortech Mini TURBO is a revolution in wood sculpting. This is an ideal tool to be...

102,90 € Hind
puidupoletus
Puidu...

The Peter Child Artist’s Pyrography Machine is widely regarded as the machine of choice by...

226,99 € Hind