Loetle tooted brändi KREG TOOLS järgi

Kreg

Suurepäraste toodete ideed sünnivad kui kohtuvad puidu- ja metallitöötlemine. Aastal 1986 ehitas Craig Sommerfeld endale kodu ning tal oli tarvis kokku panna köögikapi karkass. Kuigi Craig oli tööriista tegija, oli tal probleem. Ta ei soovinud naelutada ega kasutada kitti, mistõttu leiutas ta rakise terasest ja alumiiniuist, mis sai nimeks „Pocket-hole“. Craigi rakis võimaldas kinnitada raami seinale nii, et ühenduskohad oleksid varjatud.

Sõprade ja kolleegide innustusel ehitas Craig veel mõned rakised ning viis need kohalikult puidutöö näitusele. Näitustel kohtus Craig inimestega, kel ei olnud teadmisi ühendusmeetoditest, mida ta kasutas. Inimesed olid väga huvitatud uue meetodi õppimisest. Nädalast nädalasse, kuust kuusse, aastast aastasse jätkas Craig rakiste ehitamist ning nädalavahetustel näitustel esitlemist.

Pärast sadu näituseid ja tuhandeid demonstratsioone saavutas Kreg Tool Company juhtiva positsiooni pocket-hole tehnoloogias . Kreg pakub lihtsaid lahendusi alates Kreg rakistest kuni täisautomaatsete masinateni. Lisaks pakub Kreg teisigi innovaatilisi tööriistu klammerdamiseks, ühendamiseks, suunamiseks, lõikamiseks, mõõtmiseks ja muuks.

Kreg tööriistu on võimalik osta läbi edasimüüjate ja turundusvõrkude Ameerika Ühendriikides, Kanadas, Ühendkuningriigis, Austraalias ja mujal. Samuti on võimalik Kreg tööriistu kohata erinevatel üritustel ja messidel. Anna meie headele tööriistadele ja toodetele võimalus! Me oleme kindlad, et suudame Sind üllatada kvaliteedi, vastupidavuse, detailidele tähelepanu pööramise ja müügijärgse teenindusega.

Vabandame ebamugavuste pärast.

Otsige uuesti, mida soovite