Loetle tooted brändi Pezzolato järgi

Pezzolato S.p.A

Pezzolato S.p.A asutati aastal 1976 ning saavutas tänu oma kvaliteetsetele toodetele kiiresti juhtiva positsiooni Euroopas.

Kasvava ettevõtte edu aluseks on neli tootmispiirkonda, tugev mehaaniliste oskuste pärand, mis on omakorda projektide ja masinate ehituse alustala, kliendi vajadustele tähelepanu pööramine ning suure osa käibe suunamine teadus- ja arendustegevusse.

Täna omab Pezzolato S.p.A kaht tehast pindalaga 70 000 m2 ja 120 töötajat. Firma töötab paindlikult ning garanteerib seeria tootmises lahendusi, mis on loodud kliendi vajadustele. Need on ainult vähesed põhjused, miks Pezzolato on üks juhtivaid ettevõtteid Euroopas ja maailma turgudel.

Ettevõtte edu taga on teadmised klientide nõudmiste ja vajaduste kohta alates väikesest kasutajast kuni suurte põllumajandus- ja metsandusettevõteteni. Seetõttu on Pezzolato S.p.A loonud laia valiku eri mõõtmete ja tootlikkusega masinatele, et tagada sobilik toode igale nõudmisele.

Hästi varustatud varuosade ladu, tellimuste arvutipõhine haldamine, laiaulatuslik ja hästi korraldatud abivõrk, mitmekülgne ressursside haldamine tagab usaldusväärse ja kiire müügijärgse teeninduse.

Ettevõttele on väljastatud DNV poolt ISO 9001:2000 kvaliteedi juhtimise standard aastal 2002.

Vabandame ebamugavuste pärast.

Otsige uuesti, mida soovite