Loetle tooted brändi BUSELLATO järgi

Casadei Busellato

Edu võti on meeskonnatöö.

Aastal 2008 Casadei Macchine S.r.l. ja Busellato S.p.A, kaks ajaloolist puidutöö masinate ettevõtet, ühendasid oma jõud ning sündis uus firma Casadei Busellato Team Work.

Uut brändi ja „Team Work“ üksust tutvustati turule Technodomus ’09 messil.

Casadei Busellatol on ambitsioonikas eesmärk saada Saksamaa ja Itaalia masina tootjate kõrval parimaks alternatiive pakkuvaks ettevõtteks, kes on võimeline konkureerima suurtootjatega. Eesmärgi saavutamiseks on olulise tähtsusega müügivõrk.

Oma edasimüüjate toetamiseks ei piiranud Casadei Busellato Team Work end kliendilepingute sõlmimises. Firma investeerib tööstuse sünenergiasse tootmisprotsesside ja -meetodite optimeerimisse arendamaks välja tootevalikut ja müügivõrku konkurentsieelise saavutamiseks.

Ettevõte uus tehas Thienes (Itaalia) pakub eelist tootmise efektiivsuses ilma senise oskusteabe kaotamiseta.

Uuel tehasel on tootmise, müügi, teeninduse ja varuosade osakonnad. Lisaks uute masinate demo näituseruum potentsiaalsetele klientidele ja müügipersonali koolituseks, kuid ka erilisteks üritusteks.

Churchill ütles: „Pessimist näeb igas võimaluses raskust. Optimist näeb võimalust igas raskuses“. Casadei Busellato otsustas olla optimist. Omaenda traditsioonidele, tehnilisele uuendusele, dünaamilisusele ja kohanemisvõimele tuginedes on uus meeskond, edasimüüjate toel, võimeline ära kasutama võimalusi.

Vabandame ebamugavuste pärast.

Otsige uuesti, mida soovite