VÕLGLASED

Nagu eeldatakse ka meilt täpset ja õigeaegset arvet tasumist, siis eeldame seda ka meie klientidelt. Nimekirja lisame need kliendid, kes on arve tähtaega ületanud rohkem kui 5 päeva. Nimekirja sattumise eelduseks on muidugi, et klient pole ise ühendust võtnud, või kui pole vastanud kirjadele, ning telefonile. Ehk siis nimekrija sattumise eelduseks on probleem, kui kliendiga pole võimalik saada ühendust, ning saada selgitusi arve maksmise viivituse osas. Või kui korduvad lubadused võlgnevus/ed tasuda on jäänud täitmata.

Pretensioonid arve osas tuleb esitada makse lakumise tähtajaks. Peale makse tähtaja täitumist pretensioone arvesse ei võeta.

Enne nimekirja lisamist anname sellest ka teada e-maili või sms-i teel, kui telefonitsi ei õnnestu klienti korduvalt tabada. Arve jätkuvalt tasumata jätmisel, ning ka kirjale või sõnumile vastamata jätmist arvestame, kui nõusolekut andmete avaldamiseks.

Arve tähtaja ületamisel rohkem kui 45 päeva lisatakse automaatselt krediidiinfo süsteemi.

Kõik arve, või arvete, sissenõudmise kulud katab klient. Mis võib sisaldada nii inkasso, kohtu, kui ka juristi tasusid.

Samuti palume meeles pidada, et peale kodulehelele nimeklirja lisamist, ei saa me peale arve tasumist, ning nimekirjast kustutamist eemaldada Teid Googli infosüsteemist. Tuleb meeles pidada, et peale nimekirja lisamist võtab maksimaalselt umbes 2 nädalat aega, kui Googel selle enda jaoks fikseerib. Nende andmebaasist eemaldamine võtab aga oluliselt rohkem aega, ning sellega Meie aidata ei saa. Selleks tuleb Googlile esitada vastavasisuline avalduse, mille järel Googel võtab selle menetlusse.

VASTUTUSTUNDETUD KLIENDID:

ETTEVÕTTE NIMI   -   Reg. nr   -   Esindav isik   -   Võla tekkimise aeg   -   Summa ilma KM-ta

SIISIKE GRUPP OÜ - 11437496 - Lauri Läänemets